Нотатки вільної людини. Частина перша. Час

Чесно кажучи, навіть не пам'ятаю коли писала сюди востаннє. Коли з'являється бажання, завжди шкода часу. І дуже швидко знаходиться якесь важливіше заняття. З переходом на self-employed кілька разів змінилось відчуття часу і ставлення до нього. 

Спершу здалося, що тепер весь час світу мій. Що його вдосталь, прямо море. І було багато здивування і нерозуміння як при такій його кількості я все-одно не встигаю зробити все заплановане. 

Потім я зрозуміла, що часу не стало більше, його так само, як і було. Просто тепер він весь "мій", а не "найманий робочий". І якщо колись в офісі вдавалося робити щось по бренду і це було бонусом, то тепер весь робочий день відведений повністю для бренду. 

І я почала тягати роботу додому. Спершу щось дрібне і тільки так, щоб встигала закінчити за один вечір. А потім і роботу, яка розтягувалася на всі вечори тижня... І роботу на вихідні. Так я повернулася до стану, в якому була минулого травня. Робота 24/7. 

Правда, цього разу до хвороб та перевеснаження не довела. На вихідні після мого дня народження приїхала подруга з Риги і зупинялася в нас. І це були перші вихідні після новорічних канікул, коли я не працювала. І прийшло усвідомлення як же кайфово відпочити! Тепер я вже три тижні відпочиваю на вихідних. І маю намір так тримати. 

Розкажіть про свої стосунки з часом.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded