Ксенія Лиськевич (ksen6ka) wrote,
Ксенія Лиськевич
ksen6ka

Грудень 2017

Не знаю чи подужаю ще й підсумки року, а от тримайте грудень.
На початку місяця Стас влаштував генеральне прибирання без попередження. І як сказав потім - сам все збирався зробити, поки я б шила. Але я не вмію так і влізла допомагати. Я ненавижу прибирати впринципі, але дуже люблю стан опісля. І квартири, і голови. Це справді дуже пов'язані речі.
Я встигла дошити і віддати bladerunnercoats всім замовникам. І на мою превелику радість на дівчинку Стефанію з Франції все сіло ідеально! Без жодної примірки і майже наосліп. Пишаюся собою)
По роботі бувала в старому офісі. Радію, що є привід бачитися.
В грудні було багато вихідних, коли я працювала. Важко, але результат того вартий.
Переосмислила час. Почала встигати більше, але відчуваю, що продуктивність може бути ще вищою.
Дуже мріяла поставити вперше живу, не з гілочок, а цільну ялинку. Коли в нас був час її шукати (перед Миколаєм), їх не те, що красивих, а ніяких не було. Тому цьогоріч наша старенька штучна.
Зрозуміла ще, що бракувало часу для новорічного рукоділля. Це моя терапія і я таки шила іграшки 30 грудня. Але буду виділяти собі наступного року інші дати для дедлайну.
Загалом багато чого ми робили пізніше або не робили взагалі і ніхто не вмер (це я про підготовку до Нового Року). Це теж експірієнс і нові знання про себе.Це та дорослість, про яку колись мріялося)
Ялинку живу не купили, зате взяли собі по парі новенького зимового взуття. В мене це вже п'яті vagabond. Любов назавжди!
Хто дивився сторіз, знає що я забула геть про Миколая і не привітала чоловіка вчасно, а він не забув! Ну я потім реабілітувалася ввечері.
Зоряні війни в кіно. Не погано, але не так захопливо, як перший фільм після багаторічної перерви. Дуже красива сцена останнього бою.
Відкрила для себе Філіпа Діка. "Чи мріють андроїди про електричних овець?" - лягла в основу сценарію блейдраннера. Він фантастичний! Трохи моторошний, дуже атмосферний, з постійно новими світами і новими катастрофами в них, з колонізацією інших планет. Любов.
Не пройшов і рік, як ми все ж витягнули своїх київських друзів на каву 😂 Збіса приємно, коли люди кажуть, що скучили за тобою)
Новорічне печиво в два заходи. Я загубила свій рецепт. Зробила за іншим і зрозуміла, що хай там як, а старий рецепт знайти треба. Витратила на це половину суботи, але таки знайшла! Печиво на смак не порівняти. І навіть не просіть, рецепт не дам. Скажу лише, що він є у вільному доступні в Інтернеті.
Штучну ялинку ми теж отримали не одразу. Вона була у Львові і в тата не виходило її відправити. А потім Нова Пошта довго не хотіла її віддавати. Тому прикрасили ми її аж 25 грудня. Це дуже пізно для нас.
Я знову постриглася. Зрізала всі залишки фарбованого волосся. Отримала дуже коротку зачіску. Коротшу, ніж очікувала. Намагаюся звикнути до неї.
29 грудня мене запросили на корпоратив в старий офіс. Знаєте, відчуття таке, наче приходиш до себе в другий дім.
І один з головних моїх дедлайнів - це була експерментальна модель чоловічої зимової парки. До -20С. Це було реально найважче, що я шила взагалі. Ну і логічно, що цей зразок буде носити Стас). І це його новорічний подарунок.
А ще випадково в нас намалювався Новий Рік не вдома, з купою незнайомих людей в пабі на Львівській площі, який відкрили друзі.
І, оскільки, я публікую цей пост першого січня,з Новим Роком вас!
Tags: 10ка
Subscribe

Posts from This Journal “10ка” Tag

 • 10ка листопада

  В листопаді було мало яскравих подій. Ми старанно обживали майстерню: прибирали, мили, забивали і виривали цвяхи, розкладали речі, налаштовували…

 • жовтень 2017

  Листопад вже перевалив за половину, а я тільки зібралася написати про те яким був жовтень. А все тому, що на початку жовтня я звільнилася з фірми і…

 • вересень 2017

  Часу обмаль останнім чаосм, тому стисло про вересень. Почався він в Празі, у відпустці. Далі був приїзд в Київ, ми з диким джетлегом (хоч і…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment