?

Log in

No account? Create an account

Электрические сны

просто Ксю, як вона є


Previous Entry Share Next Entry
жовтень 2017
just me
ksen6ka
Листопад вже перевалив за половину, а я тільки зібралася написати про те яким був жовтень. А все тому, що на початку жовтня я звільнилася з фірми і тепер працюю лише на себе. І здавалось би, що часу мало стати в рази більше, але все навпаки. Те, що я встигала колись робити в робочий час, наприклад, написати пост в жж, на це тепер відверто немає або шкода часу. Я завжди знала, що я не така організована, як хотілось би. А виявилося, що все ще гірше. Дисципліни мені ой як бракує. Well, I'm working on it.
Ми знайшли дуже класний, майже ідеальний варіант з майстернею. І заїхали туди в кінці місяця.
А до того встигли махнути у Львів. Більше по роботі, ніж відпочити. Зате встигли друзів побачити. І ще й своїх київських похостили.
Зі Львова поїхали в Одесу. Щоб ви не думали - працювати і провідати бабусю Стаса. Ну само собою одесита свого коханого (Сашу) не могли не побачити) Я побувала в Одесі в тих місцях, де раніше не була ні разу. Чортове колесо (найвище в Україні), Ланжерон, парк Шевченка і прилягаючий район. Побачила її ще іншою. Словом, в нас тепер любов)
Зимові парки цього року ми розіслали шоурумам вчасно, в сезон. І зайшли в тій же Одесі в новий шоурум Marry berry shop. Це було кумедно. Ми вели переговори ще минулого року і вони обірвалися на півслові. Коли приїхали в Одесу, то мали в планах сходити туди на розвідку. Я назнімала там сторіз, накупила колечок і закохалася в місце з першого погляду. А через кілька днів вони нам написали і запропонували співпрацю)
Не знаю яка новина приголомшила всіх більше - моє звільнення чи моя стрижка) Так, я проносила дреди 7,5 років і цього жовтня зрізала їх. В мене вперше в житті коротка стрижка. Я дуже кайфую!
Йти до перукаря було дуже дивно. А знайти її геть не легко. Але мені трапилася дуже класна кобіта. Ми зловили одну хвилю.
Двічі ходили в кіно. На Кінгсменів (на 4 з 5, наче і не погані, але щось не зайшли мені і все) і на Блейдраннера 2049 (тверда 5+! Просто любов. Дуже яскраво врізався в пам'ять).
Я нарешті дошила своє зимове пальто. Щоб ви розуміли, це тривало 3 роки. Я двічі поверталася до нього, все змінювала і залишала. І нарешті цієї осені знову все змінила і закінчила його. Тепер приймаю замовлення на пошив таких за індивідуальними мірками. Ну і на закуску - назвала я його blade runner coat ;)
І так, пост без картинок, бо немає часу їх шукати... 
Tags:

Posts from This Journal by “10ка” Tag

 • Грудень 2017

  Не знаю чи подужаю ще й підсумки року, а от тримайте грудень. На початку місяця Стас влаштував генеральне прибирання без попередження. І як сказав…

 • 10ка листопада

  В листопаді було мало яскравих подій. Ми старанно обживали майстерню: прибирали, мили, забивали і виривали цвяхи, розкладали речі, налаштовували…

 • вересень 2017

  Часу обмаль останнім чаосм, тому стисло про вересень. Почався він в Празі, у відпустці. Далі був приїзд в Київ, ми з диким джетлегом (хоч і…


 • 1
Вітаю з життєвими змінами і початком вільного плавання. Стільки значних змін в житті, круто!!! Знаю, що до того йшло і що ти вже була готова зробити сві стрибок, так що тепер вдалого плавання!
Я в Одесі була двічі в житті. А так хочеться ще.

Дякую)
Випадковості не випадкові)
Хоче в Одесу - будеш в Одесі, ти ж знаєш як це працює)

 • 1